«رادیو شهرزاد» را چگونه بشنویم؟

پادکست در واقع یک برنامه رادیویی است که شما می‌توانید به صورت آنلاین یا آفلاین، هر موقع و هر جا که هستید، گوش کنید. در ادامه این صفحه راه های مختلف شنیدن پادکست «رادیو شهرزاد» را توضیح خواهیم داد.

کانال اصلی «رادیو شهرزاد» برای انتشار برنامه ها، سایت ساندکلاود میباشد. شما میتوانید از طریق لینک زیر به صفحه ما در این سایت بروید و با دنبال (follow) کردن ما، به صورت خودکار از انتشار آخرین برنامه ها خبردار شوید.

همچنین برنامه‌های «رادیو شهرزاد» در Stitcher یا TuneIn در دسترس می‌باشند. با استفاده از لینکهای زیر می‌توانید برنامه های ما را دنبال کنید.

ابتدا به App Store رفته و برنامه Podcast را به روی آیفون، آیپد و یا آیپاد تاچ خود نصب کنید. این app به صورت مجانی و توسط شرکت اپل ارایه میشود. سپس با جستجوی کلمه «رادیو شهرزاد» – به فارسی یا انگلیسی – کانال پادکست ما را پیدا کرده و با کلیک کردن بر روی ‌Subscribe مشترک شوید.

در صورتی که هم اکنون در حال خواندن این صفحه بر روی آیفون یا آیپد خود هستید، تنها کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید:

شما همچنین می‌توانید برنامه Soundcloud را روی گوشی تلفن خود دانلود کنید و برنامه‌های ما را از طریق برنامه ساندکلاود بشنوید.

برنامه‌های «رادیو شهرزاد» در Stitcher یا TuneIn نیز در دسترس می‌باشند. با دانلود این برنامه ها و استفاده از لینکهای زیر می‌توانید برنامه های ما را دنبال کنید.

پیشنهاد ما برای کاربران تلفن های اندروید، استفاده از برنامه ی Stitcher یا TuneIn است. تنها کافیست با جستجوی کلمه Radio Shahrzad به کانال پادکست ما مشترک شوید.

لینک دانلود Stitcher و TuneIn:

تمامی برنامه های «رادیو شهرزاد» قابل دانلود و ذخیره به صورت فایل mp3 میباشند. برای این کار کافی‌ست به پست مربوط به هر قسمت رفته و دکمه «دانلود» را در پایین صفحه پیدا کنید. همچنین، تمامی لینک های دانلود در صفحه زیر به طور یکجا قابل دسترسی است.

Comments are closed.