داستان صوتی شکار : قسمت دوم


در قسمت اول «شکار» با سهرابِ نقاش آشنا شدیم. در این قسمت به سراغ سه واحدهای دیگری از ساختمان شماره ی هشت خیابان خارک می رویم و با آدمای این ساختمان بیشتر آشنا می شویم.
 

 

سرهنگ، خیلی آرام از پله ­ها پایین می­ آمد. کمی سرخوش ­تر از همیشه، همانطور که خیلی بی­ صدا چیزی را زیر لب زمزمه می­ کرد، به در آپارتمانش رسید و وارد خانه شد. هنوز به خودش نیامده بود که چشمش به عکس ملوک افتاد که مثل همیشه با همان لبخند آشنا نگاهش می ­کرد. ملوک با آن دِکولته­ ی روشنش، به ستون رومی باغ یکی از هم پیاله­ های قدیم سرهنگ، که هنوز سرهنگ بود، تکیه داده بود. طوری که انگار خون توی رگ ­هاش یخ زده باشد، خیلی آرام به قاب عکس نزدیک شد و آن را از روی دیوار برداشت. گوشه­ ی قاب عکس را با دو انگشت گرفته بود و قاب در هوا تاب می­ خورد. روی اولین کاناپه خودش را پخش کرد و تا می­شد قاب را محکم به سینه­ اش فشرد. هیچ ربطی به کسی که چند ثانیه قبل آنطور سرخوش پله­ ها را پایین می­ آمد نداشت.

دانلود | کیفیت بالا دانلود | کیفیت پایین

 

رمان: «شکار»
نویسنده: امین انصاری
راویان: امین انصاری و مهنوش راد
نشر گردون – ۲۰۱۲

ساکنان ساختمان شماره هشت (هفتِ سابق)، خیابان خارکِ تهران در سال ۱۳۸۹ شمسی
– طبقه اول: سرهنگ (مختاری) | مریم و محسن
– طبقه دوم: سهراب | ترانه، نادر و خشایار
– طبقه سوم: مادام | ندا و امیر

پ. ن. داستان «شکار» غیرخطی و مقطع است؛ از این جهت اطلاعات فوق برای درک بهتر این سریال داستانی در اختیار شما قرار می گیرد.

جهت خریداری نسخه چاپی از لینکهای زیر استفاده کنید:
خرید از سایت آمازون خرید از سایت ناکجا

 

به منظور رعایت حقوق مولفین و احترام به قوانین نشر، «رادیو شهرزاد» از پخش کامل قطعات موسیقی در این پادکست معذور است. بدین وسیله از شما دعوت می کنیم تا با مراجعه به آدرس های معتبری که در ادامه می آیند، اقدام به تهیه ی این قطعات و در نتیجه حمایت از سازندگانشان نمائید.
- “Somber (Saxophone)” by Jeremy Cole