قسمت چهارم


در قسمت چهارم با ضرباهنگی نسبتا آهسته تر در دنیای ادبیات و موسیقی قدم می زنیم؛ با هم از نسیم خاکسار، شمس لنگرودی، ایزابل آلنده و مارکز می شنویم و با شعر نیما پولادوند و فاطمه شمس بیشتر آشنا می شویم.


به منظور رعایت حقوق مولفین و احترام به قوانین نشر، «رادیو شهرزاد» از پخش کامل قطعات موسیقی در این پادکست معذور است. بدین وسیله از شما دعوت می کنیم تا با مراجعه به آدرس های معتبری که در ادامه می آیند، اقدام به تهیه ی این قطعات و در نتیجه حمایت از سازندگانشان نمائید.
- “Tehran” by Mohsen Namjoo 
- “Nagoo Gham” by Gelareh Sheibani 
- “Madmazel” by Madmazel 
- “Fairies” by Soheil Nafisi 
- “Ode to Simplicity” by Fionnuala Sherry& Rolf Løvland 
- “Relent” by Kevin MacLeod 
- “Storytelling by Nasim Khaksar” - Radio Zamaneh 

 

دانلود | کیفیت بالا دانلود | کیفیت پایین

 

 • azam

  خیلی دوست دارم ترکیب این موسیقی و شعر و کتاب را ادمی را به خلسه میبرد واقعا هر بعد ازظهر نیم ساعت رادیو شهرزاد قطعا حال هر کسی را خوب خواهد کرد ممنون به خاطر زحمتی که میکشید حسن انتخابتون و صدای دلنشینتون

  • http://RadioShahrzad.com/ رادیو شهرزاد

   از این که نظرتون رو در مورد برنامه با ما به اشتراک میگذارید خیلی ممنونیم. خوشحالیم که مورد پسند بود. همراهمون باشید.

 • ابوذر

  من از تعریف کردن متنفرم …. وقتی تعریف میکنی انگارداری با نیش باز میگی ما سه تا که رادیو شهرزاد رو درست میکنیم کجا میبرند!! پس از تعریفیها میگذرم… قطعات ادبیتون خیلی طولانیه …. بعضی از جاهای کتابها فوق العاده اند به شرطی که بگذاریم تو همون کتاب بمونه … پیوستار رو متوجه نشدم! نفهمیدم انتخاب قطعات به چه سبک و سیاقیه ؟ چه ربطی بین آلنده و نامجو هست ؟؟ حتی موهای آلنده کوتاهتر از نامجو!!… ماهنوش اگه یکم استرس رو کنار بگذاره و مجکمتر اجرا کنه خیلی خوب میشه …. دوستتون دارم .

  • http://RadioShahrzad.com/ رادیو شهرزاد

   ابوذر عزیز، ممنون از وقتی که گذاشتی. برای اطلاعت باید بگم که در حالت کلی رادیو شهرزاد در برنامه ی اصلی به عنوان یک فهرست متنوع از افراد، قطعات موسیقی و ادبی تعریف میشه که هدفش ترغیب مخاطب به مراجعه به اصل آثار و شنیدن یا خوندنشونه. ده قسمت اول به خصوص به صورت یک جُنگ ارائه میشه و قراره به ما این فرصت رو بده که برای فصل بعدش برنامه ریزی بهتری داشته باشیم. ما اصلا به دنبال ایجاد ارتباطی بین آلنده و نامجو نبودیم؛ این مسئله با کوتاه کردن موی نامجو هم راه به جایی نمیبره. چون نیت چیز دیگریست. می تونیم بگیم که فصل آینده به صورت موضوعی خواهد بود. امیدوارم همراهمون بمونید و ما هم قول می دهیم به مرور زمان کیفیت کار را بالاتر ببریم.